cześć!

Trochę dziwnie, pisać o sobie, nawet kilka słów. Jak większość fotografów lubię, aby moje fotografie mówiły za mnie.  Jestem Iza- zwykła kobieta. Matka, żona, fotograf, a z wykształcenia księgowa.   

Kocham swoją obecną pracę. Bycie fotografem niesie za sobą wiele pozytywów. Bycie zaś fotografem ślubnym, to wielkie wyróżnienie. Chyba każdy lubi śluby. Myślę, że ostatni ślub na jakim byłeś, był jak mój ostatni- pełen radości, łez, rodziny, przyjaciół, którzy odwiedzają młodych pierwszy raz od dłuższego czasu.  

Ślub to kolejny rozdział w życiu, a ja mogę być blisko tego wydarzenia. 

Rozumem, że ważne jest uchwycenie tego wyjątkowego dnia, bez ingerencji w chwilę, a jedynie wzbogacenie go moją osobą. Dla mnie ważne jest, aby zdjęcia były naturalnym zapisem dnia. 

Uwielbiam uchwycić prawdziwe chwile. Uwielbiam uchwycić ludzi, którzy nie boją się swoich uczuć. 

Emocje towarzyszą nam nieustannie, to one mnie napędzają. 

Kolejnym, ważnym etapem w życiu są narodziny naszych dzieci. Sama jestem mamą i wiem, jak cenne są momenty. Mam dużo zdjęć i tym samym, często wracam do chwil zapisanych na fotografii. 

Kocham to co robię, dokształcam się cały czas, bo wiem, że  mogę więcej. Wyróżnienia jakie otrzymuje sprawiają, że mam motywację. Jestem laureatką w ogólnopolskim konkursie PORTRET 2019, czy też zajęłam drugie miejsce w plebiscycie gazety krakowskiej „Mistrzowie Fotografii” w kategorii Fotograf ślubny.

Jednak największa radość sprawiają mi Wasze pozytywne opinie po skończonej sesji. 

Czy fotografuję ? Pracuję na profesjonalnych  pełnoklatkowych aparatach Canon, jasnych obiektywach oraz posiadam zestaw lamp błyskowych.  Mam oczywiście zapasowy aparat, w razie awarii pierwszego,  zestaw kart pamięci, akumulatorów itd.  Dysponuję również odpowiednią legitymacją, która upoważnia mnie do wykonywania zdjęć podczas uroczystości religijnych.  

  Nie mam jednej kategorii fotografii, bo po prostu lubię robić zdjęcia. Różne. Wykonuję  fotografie dziecięcą, niemowlęcą, ciążową oraz rodzinną.

Nie są mi obce chrzty, komunie oraz śluby.

Sesję wykonuję z dojazdem do klienta oraz w plenerze, dzięki czemu nie ograniczają mnie miejsca. 

Jeśli  szukasz fotografa, który podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, działa na profesjonalnym sprzęcie, oraz dba o najwyższej jakości produkty, to zapraszam do kontaktu.  Mam nadzieję, że mi zaufasz, w zamian za to postaram się wydobyć naturalne piękno na fotografii oraz uchwycić wspaniałe emocje.

 

Loading...