Witam,

  „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.” Don McCullin

Jestem Iza.  Fotografia była ze mną od zawsze. W 2013 wymieniłam analog na lustrzankę.  Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc zaczęłam selektywnie wymieniać sprzęt na lepszy, sięgając jednocześnie do książek najlepszych fotografów oraz po kursy. Po narodzeniu córeczki, zmieniły się również priorytety. Tym samym musiałam zrezygnować z fotografii na pewien czas, jednak co się odwlecze, to nie uciecze.  Miałam oczywiście nowy obiekt do fotografowania i tym samym zaczęłam interesować się  fotografią dziecięcą i noworodkową.

W chwili obecnej pracuję na profesjonalnym sprzęcie,  dokształcam się, aby robić jak najlepsze zdjęcia, jestem po kursach. Mam na koncie kilka wyróżnień, między innymi jestem laureatkom w ogólnopolskim konkursie PORTRET 2019, czy też zajęłam drugie miejsce w plebiscycie gazety krakowskiej „Mistrzowie Fotografii” w kategorii Fotograf ślubny. Jest to cudowny czas w moim życiu i wiem, że fotografia sprawia mi największą radość. Widząc zadowolenie klientów, myślę że jestem na odpowiednim miejscu. Robiąc zdjęcia, staram się uchwycić emocje, a nie efekty specjalne. To Wy jesteście dla mnie najważniejsi. Wolę  zachować pozycję obserwatora, który wyczaruje Wam ciekawe kadry, niż narzucać swoje racje i być dominatorem  w tej relacji.  Uwielbiam skupiać się na detalach, emocjach i na tym bazować. Nie jest moim celem upiększanie na siłę świata, który widzimy, dlatego nie gustuję w przesadnym eksperymentowaniu z programami graficznymi. Wolę naturalny efekt na zdjęciu.    

Pracuję na profesjonalnych  pełnoklatkowych aparatach Canon, jasnych obiektywach oraz posiadam zestaw lamp błyskowych.  Posiadam zapasowy aparat oraz zestaw kart pamięci, akumulatorów itd.  Dysponuję również odpowiednią legitymacją, która upoważnia mnie do wykonywania zdjęć podczas uroczystości religijnych.  

  Moją domeną jest fotografia dziecięca, niemowlęca, ciążowa oraz rodzinna.

Wykonuję również sesje okolicznościowe jak chrzty, komunie oraz śluby.

Sesję wykonuję z dojazdem do klienta oraz w plenerze, dzięki czemu nie ograniczają mnie miejsca.  

Jeśli szukasz fotografa, który podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, działa na profesjonalnym sprzęcie, oraz dba o najwyższej jakości produkty, to zapraszam do kontaktu.  Mam nadzieję, że mi zaufasz, w zamian za to postaram się wydobyć naturalne piękno na fotografii oraz uchwycić wspaniałe emocje.

 

Loading...