Menu Zamknij

 

Witam Cię, jestem Iza- mama, żona, fotograf z zamiłowania i pasji, a z wykształcenia księgowa. Swoją pasję postanowiłam przekuć w zawód i robię to z powodzeniem od kilku lat, zdobywając przy tym większe i mniejsze sukcesy w branży.   

Jestem szczęściarą, bo robię w życiu to co lubię- Fotografuję emocje!

Emocje towarzyszą nam nieustannie, to one mnie napędzają.
Dla mnie ważne są właśnie one.

Kocham to co robię, dokształcam się cały czas, bo chcę dać Ci coś wyjątkowego.

Mimo iż jestem laureatką w  konkursie PORTRET 2019, czy też zajęłam drugie miejsce w plebiscycie gazety krakowskiej “Mistrzowie Fotografii” w kategorii Fotograf ślubny, to  największa radość sprawiają mi Wasze pozytywne opinie po skończonej sesji. 

Moi klienci podkreślają, że na sesji czują się komfortowo. Nie czują się skrępowani mimo, że wcześniej się nie znaliśmy. Na sesji potrafię stworzyć odpowiedni klimat, aby poczuli się wyjątkowo.
Na fotografiach staram się uchwycić Wasze piękno. Chcę pokazać Was z jak najlepszej strony, aby sesja oprócz miłego wspomnienia, pozostawiła cudowne kadry na które będziecie patrzeć latami. 

_________

Zapraszam Cię na sesję rodzinną, gdzie uwiecznię radość Twoich dzieci.
Zapraszam na sesję ciążową, na której pokaże Twoje piękno, mimo że może nie czujesz się najatrakcyjniej, a później na sesję Twojego maleństwa.  
Chętnie uwiecznię również Twoje ważne momenty w życiu jak ślub, chrzest, czy komunię dziecka. 

Sprawdź  ofertę tutaj  .

 

Loading...