Sesja portretowa dla Ciebie czy też twojego dziecka to świetna pamiątka i super zabawa. Można poczuć się jak modelka, model, który pozuje fotografowi 🙂 Jeśli jesteś nieśmiały, a zawsze marzyłeś/łaś o takiej sesji, nie przejmuj się, bo nie jesteś jedyną osobą, która będzie pozować pierwszy raz.

Sesje ciążowe z kolei, to świetny moment w życiu kobiety- magiczny. Często zdarza się raz w życiu. Czasem jest to decyzja świadoma, a czasem po prostu los tak chciał. Najlepszym momentem na sesję ciążową jest okres między 28. a 34. tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a mama ciągle czuje się dobrze. To również moment, w którym najwięcej kobiet decyduje się zachowanie brzuszka na dłużej. Oczywiście nie jest to reguła, gdyż każda ciąża jest inna. Niektóre kobiety, które mają stosunkowo mały brzuszek mogą poczekać dłużej – do 36., a nawet 38. tygodnia. Najważniejszym aspektem jest to, aby kobieta w tym czasie czuła się komfortowo. Jeśli jednak Ty, bądź Twoja partnerka, córka, czy ciocia są w tym błogosławionym stanie, na prawdę warto to uwiecznić. Jeśli nie ze mną, bo z jakiś względów stwierdzisz, ze nie odpowiadają Ci moje zdjęcia, ceny, czy cokolwiek, to pamiętaj- rób zdjęcia i to jak najwięcej, bo ciąża, to cud, a aparat to dzieło techniki, który sprawi, że za kilka lat, kiedy dziecko już będzie na świecie, ze łzami w oczach przypomnisz sobie jak wielkim darem jest macierzyństwo.  

 

Sesja noworodkowa najlepiej jest, kiedy sesja noworodkowa wykonana zostanie pomiędzy 5 a 14 dniem życia maleństwa. Mniej więcej do końca drugiego tygodnia życia zazwyczaj dość dużo i mocno śpią. Większość noworodków w tym okresie przesypia znaczną część dnia, poza tym są w tym okresie bardzo gibkie, co ułatwia pozycjonowanie maluszka. 

Pakiet I
300 zł
- 10 zdjęć na płycie CD poddanych starannej obróbce graficznej
-czas trwania sesji uzależniony od potrzeb klienta
średnio- 1-1,5 godziny
- 1-2 stylizacje tj zmiany tła, aranżacje
*Wszystkie zdjęcia na dodatkowym pendrive 50 zł.
Pakiet II
500 zł
-25 zdjęć na płycie CD poddanych starannej obróbce graficznej
-czas trwania sesji uzależniony od potrzeb klienta
średnio- 1-2 godziny
- 2-3 stylizacje tj zmiany tła, aranżacje
- jedno wybrane zdjęcie na płótnie o rozmiarze 20x30cm
* Wszystkie zdjęcia na dodatkowym pendrive 50 zł.

Klient, wybiera zdjęcia, które chce kupić, spośród wcześniej udostępnionych mu nieobrobionych fotografii.  Link do zdjęć dostaje wraz z hasłem. Ilość wybieranych zdjęć jest uzależniona od wybranego pakietu.

* Każda dodatkowa fotografia wybrana przez Zleceniodawcę, wybrana poza pakietem płatna 10 zł. 

Sesję  wykonuję w domu klienta w plenerze, bądź innym umówionym wcześniej miejscu.

Dojazd do 25 km od Wolbromia w cenie. Powyżej płatne 1zł  za każdy kilometr.

 

 

 


data

e-mail

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Loading...